EB2532JA12-20.000M TR
- 型號描述:
20 MHz ±15ppm Crystal 12pF 70 Ohms 4-SMD, No Lead
- 型號:
- EB2532JA12-20.000M TR
- 品牌:
- Ecliptek
- 交期:
- 6-9工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:20
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 12pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±30ppm
- Frequency Tolerance
- ±15ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- AEC-Q200
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 70 Ohms
- Frequency
- 20 MHz